Verzia pre tlač

60 rokov ELV

Vážení zákazníci!

Mám tú česť osloviť a pozdraviť Vás menom ELV Produkt a. s.  z príležitosti výročia vzniku našej firmy. V živote človeka je 60-ka vek, kedy sa dopracováva k bilancovaniu svojej činnosti. V živote firmy je to „zlatý vek“, kedy pri vedomí si svojej histórie je schopná, pri plnej sile, s chuťou a ambíciou rásť a rozvíjať sa.

Tak vnímame našu firmu my jej akcionári , vedenie a zamestnanci, a dúfame, že i Vy naši zákazníci a partneri. Počas celých 60 rokov sa tak ako naši predchodcovia, aj my snažíme vyrábať pre Vás kvalitné portfólio výrobkov spĺňajúcich náročné požiadavky na kvalitu a certifikáciu. Veríme, že sme Vás za toto dlhé obdobie partnerstva nesklamali a vždy sme Vám, zákazníkom, poskytli kvalitné služby.

Dobré meno firmy chceme určite rozvíjať aj v budúcnosti a zabezpečiť, aby firma rástla ľudsky, odborne, kvalitatívne a ekonomicky. V tomto smere robíme neustále  množstvo opatrení, či už na úrovni technologickej, alebo personálnej,  a plne sa snažíme realizovať aj Vaše inovatívne požiadavky. Máme ambície rozvíjať výrobu betónových stožiarov v maximálnej kapacite pre našich tradičných partnerov v energetike ( E.ON, ČEZ, SSE, ZSD a VSD). Taktiež plánujeme naďalej rozvíjať výrobu v oceľových produktoch osvetľovacích, cestných, výškových a špeciálnych energetických stožiarov, ako aj stožiarov pre telekomunikačných operátorov a  cestnú a železničnú trakciu. Aj v tejto oblasti sa spoliehame na našich tradičných partnerov ako napr. ŽSR, Siemens, ELZA, O2, Telekom, atď..

Veríme, že tieto plány do budúcnosti sme schopní splniť, a tým si obhájiť pozíciu najväčšieho výrobcu v rámci slovenského a českého trhu.

Vážení zákazníci, dovoľte nám Vám zároveň poďakovať za Vašu dlhoročnú priazeň a partnerstvo. Sme presvedčení, že aj vďaka Vašej budúcej priazni a úzkej obchodno-technickej spolupráci budeme schopní naplniť naše ambiciózne plány, a tým aj Vaše očakávania v ďalších rokoch.

S úctou

 

 

                                                                                           Ing. Gustáv Časnocha

                                                                                        predseda predstavenstva

 

 

 

                                                               Ing. Zuzana Božiková                   Ing. Miroslav Tilinger

                                                                                    členovia predstavenstva

 


Profil spoločnosti

ELV Produkt a.s. Senec je najväčším slovenským výrobcom predpätých betónových a oceľových stožiarov so 60 ročnou tradíciou a patrí medzi najväčších producentov uvedeného sortimentu v regióne V4.

Firma sa zaoberá výrobou a predajom betónových a oceľových stožiarov.

Viac informácií

Partner projektu

AKTUÁLNE

 • CE certifikát
  pre celý sortiment betónových a oceľových stožiarov
 • STN EN ISO 9001, 14001

Všetky certifikáty

VYJADRITE VAŠU SPOKOJNOSŤ TU

   iso9001_2015          zelene_iso                  

novinky

 • Oznamy
  22. 06. 2018

  Vážení zákazníci, z dôvodu celozávodnej dovolenky bude prevádzka ELV PRODUKT a.s.
  v piatok, 6.7.2018   zatvorená.

  Nakládka tovaru prebieha v pracovné dni od 7:30 do 14:00 hod.

  Zmena telefónnych čísiel - viď kontakty

   

   l60

   

   

Všetky novinky